Oferta dla Sektora Publicznego i Administracji

     Oferta naszej firmy skierowana do sektora publicznego i administracji obejmuje przede wszystkim rozwiązania internetowe wspomagające realizację strategii Społeczeństwa Informacyjnego. e-Urząd, to sposób na udostępnienie obywatelom informacji praktycznej i użytecznej. To także możliwość dostarczenia informacji łatwej w obsłudze oraz dostępnej w trybie 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu. Intuicyjna obsługa oraz dostępność z dowolnego miejsca z wykorzystaniem Internetu do naszych rozwiązań, daje możliwość osiągnięcia maximum efektywności po stronie urzędu oraz szeroki zakres dostępu do informacji przez Obywateli: WWW, kioski informacyjne, WAP.

     Nasze oferta obejmuje rozwiązania promocji internetowej, przede wszystkim w zakresie tworzenia serwisów internetowych oraz spełnienia wymogów ustawowych w zakresie uruchomienia i prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej, Bazy Zamówień Publicznych i innych. W przygotowaniu są narzędzia do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów, podpisu elektronicznego (e-podpisu) oraz elementów transakcyjnych pomiędzy sektorem publicznym a obywatelem i biznesem.

     Czołowym rozwiązaniem, zyskującym dotychczas największe zainteresowanie, jest system e-CMS. Nasi Klienci cenią sobie elastyczność, prostotę obsługi i szeroką funkcjonalność systemu. Każdy z wykonanych projektów cechuje się spełnieniem indywidualnych wymagań Klientów w zakresie graficznym i funkcjonalnym. Uzupełnieniem usług programistycznych jest oferta hostingowa w zakresie utrzymania przygotowanych rozwiązań, serwisów inernetowych WWW oraz poczty elektronicznej.

2019-12-02 05:47
 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1994 - 2019 EURON Sp. z o.o.