Drukarki i kasy fiskalne - POSNET

     Jako integrator niejednokrotnie wdrażamy oprogramowanie wspomagające pracę firm handlowych i produkcyjnych, biur rachunkowych i urzędów. Naturalnym uzupełnieniem systemów sprzedaży są urządzenia rejestrujące sprzedaż: kasy i drukarki fiskalne.
     Instalujemy i serwisujemy następujące urządzenia:


Drukarki fiskalne:
 
POSNET Thermal
Drukarka fiskalna Posnet Thermal to najpopularniejsza drukarka w Polsce. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, współpracuje z każdym programem do obsługi sprzedaży.

POSNET Thermal 5V LCD
W ofercie Posnet dostępna jest nowa drukarka fiskalna POSNET THERMAL LCD. Nowy model wyróżnia się ciekawą stylistyką i doskonałymi parametrami użytkowymi. Duży komfort pracy zapewniają ciche i niezawodne termiczne mechanizmy drukujące, o wysokiej jakości i szybkości wydruku. Drukarka ta znajduje zastosowanie w placówkach o dużym natężeniu ruchu. Sprzedaż on-line oparta jest o współpracę z jednostkami POS lub PC. Posnet THERMAL LCD to udoskonalony standard branży fiskalnej, skonstruowany z myślą o wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

Posnet Thermal 5V LCD wer. apteczna
Drukarki Fiskalne Posnet Thermal wersja apteczna są najbardziej popularnymi drukarkami na polskim rynku przeznaczonymi do pracy w aptekach. Charakteryzują się wysoką niezawodnością, bardzo ładnym, estetycznym wyglądem, a co najważniejsze współpracują z dowolnym programem do obsługi apteki.

POSNET Thermal 5V LED
W ofercie Posnet dostępna jest nowa drukarka fiskalna POSNET THERMAL LED. Nowy model wyróżnia się ciekawą stylistyką i doskonałymi parametrami użytkowymi. Duży komfort pracy zapewniają ciche i niezawodne termiczne mechanizmy drukujące, o wysokiej jakości i szybkości wydruku. Drukarka ta znajduje zastosowanie w placówkach o dużym natężeniu ruchu. Sprzedaż on-line oparta jest o współpracę z jednostkami POS lub PC. Posnet THERMAL LED to udoskonalony standard branży fiskalnej, skonstruowany z myślą o wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

POSNET Thermal 5V LED wer. Apteczna
Drukarki Fiskalne Posnet Thermal LCD podobnie jak jej bliźniacze wersje Posnet Thermal LED to najlepszy wybór dla aptek. Wersja Posnet Thermal LCD różni sie jedynie typem wyświetlacza dla klienta. Pozostałe funkcje są takie same jak w modelu Posnet LED.

POSNET Thermal 5V VFD
W ofercie Posnet dostępna jest nowa drukarka fiskalna POSNET THERMAL VFD. Nowy model wyróżnia się ciekawą stylistyką i doskonałymi parametrami użytkowymi. Duży komfort pracy zapewniają ciche i niezawodne termiczne mechanizmy drukujące, o wysokiej jakości i szybkości wydruku. Drukarka ta znajduje zastosowanie w placówkach o dużym natężeniu ruchu. Sprzedaż on-line oparta jest o współpracę z jednostkami POS lub PC. Posnet THERMAL VFD to udoskonalony standard branży fiskalnej, skonstruowany z myślą o wieloletniej, bezawaryjnej pracy.


Kasy fiskalne POSNET:
 
POSNET Bingo
Kasy fiskalne Posnet BINGO to trwałe, niezawodne i funkcjonalne kasy fiskalne przeznaczone do pracy w małych i średnich placówkach handlowych. Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wspomagającymi pracę na stoisku sprzedaży: komputery i szuflady. Jest łatwa i prosta w obsłudze. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, własnemu zasilaniu wewnętrznemu oraz możliwości zasilania z akumulatora samochodowego świetnie nadaje się do pracy w terenie. W pełni naładowany akumulator pozwala na wydruk 6000 linii paragonu, nawet w ujemnych temperaturach - bez przyłączonego zewnętrznego zasilacza.

POSNET Bingo Plus
Kasy fiskalne Posnet BINGO PLUS są trwałe, niezawodne i funkcjonalne. Kasa fiskalna przeznaczona jest do pracy w małych i średnich placówek handlowych. Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wspomagającymi pracę na stoisku sprzedaży: komputerem, skanerem, wagą i szufladą.

POSNET Bingo Plus NEW
Kasy fiskalne Posnet Bingo Plus NEW to solidne, bezawaryjne i jednocześnie proste w obsłudze kasy fiskalne przystosowane do pracy w małych punktach handlowo-usługowych. Kasa fiskalna Posnet Bingo Plus NEW posiada alfanumeryczny wyświetlacz operatora (2 x 16 znaków) oraz wysokiej jakości mechanizm drukujący. Współpracuje z takimi urządzeniami jak: komputery, modemy, czytniki kodów kreskowych, wagi i szuflady. Ponadto posiada inne praktyczne funkcje: obsługuje do 8 różnych walut (np. Euro), przypomina o konieczności wykonania raportu dobowego a także o obowiązkowych przeglądach serwisowych.

POSNET ECR
Kasy fiskalne POSNET ECR to kasy przeznaczone do większości placówek handlowo-usługowych. Kasa ma możliwość współpracy z takimi urządzeniami jak waga elektroniczna, komputer, czytnik kodów kreskowych oraz szuflada. Wbudowany termiczny mechanizm drukujący gwarantuje niskie koszty eksploatacji oraz dużą wydajność.

POSNET Perfect
Kasy fiskalne Posnet Perfekt to doskonałe kasy przeznaczone do średnich i małych sklepów w których może występować duże natężenie ruchu. Dzięki takim cechom jak szybki mechanizm drukujący, czytelna klawiatura, duży alfanumeryczny wyświetlacz operatora oraz czytelne menu kasa fiskalna Posnet Perfekt jest łatwa w obsłudze i zapewnia sprawną obsługę klientów. W standardzie kasa Posnet Perfekt współpracuje z takimi urządzeniami jak: czytniki kodów kreskowych, wagi oraz komputery dzięki czemu może służyć do budowania systemów sprzedaży.

2006-03-19 14:42
 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1994 - 2019 EURON Sp. z o.o.