Telefonia Cyfrowa ISDN
     Firma EURON dostarcza usługi sieci ISDN o najwyższych parametrach jakościowych. Technologia ISDN (Integrated Services Digital Network) to telefoniczna sieć cyfrowa o dużej szybkości transmisji oferująca wiele różnorodnych usług.

      Dzięki łączom ISDN można stworzyć medium dostępowe do Internetu i sieci LAN. Sieć ISDN jest również niezastąpionym narzędziem stosowanym przy transmisji obrazu i dźwięku o wysokiej jakości oraz przy zdalnej pracy z aplikacjami standardowo pracującymi w sieci LAN.

     Usługa realizowana jest przez bezpośrednie podłączenie centrali telefonicznej abonenta (PABX) do centrali EURON-u poprzez łącze ISDN PRA i zastosowanie standardowej sygnalizacji ISDN DSS1 (ISDN 30B+D). Technologia łącza dostępowego jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb Klienta. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest łącze miedziane (HDSL), radiowe lub światłowodowe.

     Centrala EURON-u jest połączona z sieciami operatorów publicznych (PSTN) i w związku z tym połączenia telefoniczne do stacjonarnych i komórkowych sieci krajowych oraz sieci międzynarodowych wykonywane za pośrednictwem EURON ISDN mogą być kierowane do dowolnego użytkownika polskiej sieci telekomunikacyjnej, komórkowej oraz użytkowników sieci międzynarodowych.

     Do indywidualnych użytkowników i małych firm dostarczamy pojedyncze łącza ISDN  (2B+D) zakończone typowym urządzeniem NT. Takie rozwiązanie pozwala na jednoczesne przeprowadzanie dwóch rozmów telefonicznych lub dostęp do sieci Internet z gwarantowaną prędkością 128 Kbps.
 
2006-03-18 18:35
 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1994 - 2019 EURON Sp. z o.o.