Okablowanie strukturalne w technologii miedzianej

     Okablowanie sieciowe stanowi w obecnych czasach podstawy element infrastruktury technicznej budynków. To dzięki sieci kablowej przystosowanej do przesyłu dużych częstotliwości możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie firm, instytucji wykorzystujących do pracy urządzenia komputerowe i telefoniczne wszelkich typów. Okablowanie sieciowe pozwala również na integrację wszelkich innych podsystemów w jednej sieci kablowej.

     Firma EURON oferuje systemy okablowania strukturalnego wysokiej jakości produkowane przez liderów na rynku jak AMP, 3M, Legrand czy Molex. Ogromny potencjał wiedzy i doświadczenia pozyskany przy wielu wykonanych instalacjach tego typu gwarantuje jakość i fachowość wykonywanych przez nas instalacji.

     Oferujemy systemy okablowania strukturalnego bazujące na technologiach miedzianych i światłowodowych we wszystkich standardach:

  • sieci ekranowane i nie ekranowane
  • okablowanie kategorii 5, 5e, 6 i 7 (klasy D, E i F)
  • okablowanie międzybudynkowe

     Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, a ścisła współpraca z solidnymi dostawcami materiałów pozwala zapewnić o terminowości dostaw i bardzo dobrych warunkach cenowych.

2005-04-10 17:08
 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1994 - 2019 EURON Sp. z o.o.